fbpx

Mikä Miami?

Miami on digitaalisen markkinoinnin asiantuntijatoimisto vahvalla kasvukärjellä. Tuotamme asiakkaillemme jatkuvaa digitaalista markkinointia, jossa olemme asiakkaidemme liiketoiminnassa hyvin tiiviisti mukana.

Yhdessä tekemistä ja haasteiden ratkaisua

Tiimissämme vallitsee toimintatapa, joka mahdollistaa koko tiimin hyödyntämisen asiakkaidemme menestyksen eteen. Suunnittelemme, toteutamme, kehitämme sekä analysoimme digitaalisen mainonnan osa-alueita sekä kokonaisuuksia. 

Tiimi

Dini Mäntylä

digital strategist

dini@miamiagency.fi
040 653 9424

hanat tchotbaev

digital marketing analyst

hanat@miamiagency.fi
040 773 3130

Laura Kinnunen

Digital Marketing Consultant

laura@miamiagency.fi
040 755 3557

Sami Mäkinen

Head of Sales

sami@miamiagency.fi
040 661 7147

Pete
Nivala

Visual Designer

pete@miamiagency.fi
040 763 5583

Henna Takala

Account MANAGER

henna@miamiagency.fi
040 550 3744

Markus Liikanen

CEO

markus@miamiagency.fi
044 757 3640

Annika Manninen

marketing trainee

annika@miamiagency.fi

Osaksi MIAMIN tiimiä?

Voisiko MIAMI olla sinulle se oikea paikka toteuttaa intohimoasi, kasvaa ja kehittyä? Jos olet valmis laittamaan itsesi likoon ja haluat päästä mukaamme, katso rekrysivut tästä!

Ota meihin yhteyttä

Lupaamme, että hyödyt jo ensimmäisestä puhelusta

Lähetä viestiä beach(at)miamiagency.fi

tai

Täytä lomake ja varaa aika 30min. tapaamiseen

Käytämme sivustollamme evästeitä. Jatkamalla hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää tästä.