Sami Mäkinen
Head of Sales
Uudet asiakkuudet, strateginen suunnittelu ja LinkedIn-mainonta
sami@miamiagency.fi 040 661 7147
Henna Takala
Account Manager
Asiakkuuksien hallinta ja markkinoinnin suunnittelu
henna@miamiagency.fi 040 550 3744
Markus Liikanen
CEO
Asiakkuudet ja strateginen suunnittelu
markus@miamiagency.fi 044 757 3640
Hanat Tchotbaev
Digital Marketing Analyst
Markkinointimittareiden tekninen toteutus, analytiikka- ja datavisualisointijärjestelmät
hanat@miamiagency.fi 040 773 3130
Dini Mäntylä
Head of Customer Success
Asiakkuudet ja strateginen suunnittelu
dini@miamiagency.fi 040 653 9424
Eija Ontronen
Content Marketing Lead
Sisällöntuotanto, hakukoneoptimointi ja sosiaalinen media
eija@miamiagency.fi 044 517 2078
Laura Kinnunen
Digital Marketing Consultant
Google-mainonta ja sosiaalisen median mainonta
laura@miamiagency.fi 040 755 3557
Pete Nivala
Web designer
Visuaalinen suunnittelu ja toteutus
pete@miamiagency.fi 040 763 5583
Adnane Doudou
Senior Paid Social
Sosiaalisen median mainonta
adnane@miamiagency.fi 040 851 1638